دانلود بازی ناسا mars rover

 ناسا به مناسبت چهارمین سالگرد تولد مریخ نورد اقدام به عرضه بازی رایگانی به نام Mars Rover کرد.

 در آن بازیکنان می‌توانند نقش راننده مریخ نورد را بر عهده گرفته و به همه جای مریخ سفر نمایند.

 برای ساخت این بازی، ناسا تیمی از برنامه‌نویسان GAMEE را به خدمت گرفت تا نسخه‌ای رایگان از این بازی را برای دسک‌تاپ، اندروید و iOS ارائه دهد.

 

  "با سلام چرتک بلاگی های عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه... با یک پست جالب و با طعم بازی و ناسا در خدمت شما هستیم. مدتی بود که سرگرم درس و مشق بودم و نتونستم به اینجا سر بزنم باز به هر حال ببخشید ...

  همانطور که فهمیدید موضوع ما درباره ی بازی هست که باید در اون به کره ی مریخ سفر کنید ..."

  (بازی معرفی شده ناسا)

 این بازی در عین حالی که از جذابیت اعتیادآوری برخوردار است، به بازیکنان نشان می‌دهد که دومین مریخ نوردی که قرار است سال ٢٠٢٠ به فضا پرتاب شود چگونه در سطح مریخ به دنبال آب می‌گردد.(بحران آب در زمین...)

 

 

 در این بازی شما به عنوان یک محقق شروع به جستجو در سطح مریخ نموده و به جمع‌آوری نمونه‌ها و یافتن مناطق شیب‌داری که همگی نام علمی واقعی خود را دارند می‌پردازید. البته یادتون باشه که این بازی دوبعدی هست!

 

 

 اگر شما در بازی گیر کردید یا فهمیدید انجام آن سخت‌تر از حدی است که تصورش را می‌کردید، این نکته را به خاطر بیاورید که مریخ‌نورد Curiosity واقعی سرگرم سوراخ کردن صخره‌ای به نام Marimba است تا از یک پودر نمونه‌برداری کند؛ کاری که چه بسا در نگاه اول ساده به نظر برسد، ولی در واقعیت چندین ماه طول می‌کشد تا Curiosity با سرعت حرکت حدود ٥ سانتی‌متر ﴿٢ اینچ﴾ در ثانیه به آن محل برسد و هر اتفاق غیرمنتظره‌ای نیز فاجعه به بار خواهد آورد.

 

 

 در واقع انجام هر کاری برای این مریخ نورد آن قدر زمان‌بر است که طی ٤ سالی که به مریخ فرستاده شده صرفاً ١٣.٥ کیلومتر از خاک مریخ را درنوردیده است، البته طی این مدت ١٢٨٠٠٠ عکس به زمین ارسال و ٣٦٢٠٠٠ بار نیز لیزر خود را فعال کرده است.

 

با آمدن امکان جدید تلگرام شما میتونید امتیزاتتون رو با دوستانتون مقایسه کنید و در مبارزه و رقابت شرکت کنید!!!

 

 

لینک مطلب در ناسا

 

لینک گوگل پلی

 

لینک کوتاه مطلب:

yon.ir/mrover

 منتظر نظرات دلگرم کننده شما هستیم..چشمک